Oferty pracy - zatrudnimy palacza do obsługi kotłów powyżej 50 kW

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o. zatrudni palacza do obsługi kotłów, posiadających świadectwo kwalifikacyjne kategorii E, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie:

- kotły wodne na paliwo stałe i płynne o mocy powyżej 50 kW.

Gwarantowany okres zatrudnienia do 30-04-2022 r.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Zakres obowiązków: Obsługa kotłów wodnych (węglowy o mocy 1,7MW i olejowy o mocy 1MW) wraz z urządzeniami pomocniczymi w systemie pracy wielozmianowej.

Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania ww. pracy, ograniczeń do pracy w porze nocnej i na wysokości powyżej 1 metra.